04-8722448

השכרת מזגנים

גנרטורים להשכרה- אירועים והופעות

מה זה מזגן נייד?

כפי שהשם רומז, מזגן נייד הוא מזגן שאפשר להעביר ממקום אחד לאחר והוא בדרך כלל בעל מימדים קטנים ואינו מיועד להתקנה על קיר או תקרה. המזגן הנייד כולל חיבור יחיד לשקע חשמלי וצינור חיצוני לפליטת המים במהלך פעולתו שניתן להפנות דרך החלון אל מחוץ לחדר, או להניחו מעל דלי לאיסוף המים.

 

מתי כדאי להשכיר מזגנים ולמי זה מתאים?

מה עושים כשהחום איום? אפשר לנסות להשתמש במאוורר, אבל ייתכן שהמאוורר לא יעזור במקרה הזה – ואז צריך מזגן. אם אין מזגן, או שהוא מושבת מפעילותו, מכל סיבה שלא תהיה, אפשר לפנות לחברה המציעה השכרת מזגנים ניידים, ולקבל מענה מיידי לכל צורך. מזגנים ניידים מהווים פתרון נהדר לקירור ביתי או לקירור של מתחמים שונים כגון אוהלים או מבנים ארעיים אחרים ואפילו מבנים קבועים בהם מתקיימים כנסים, ירידים, ועידות או סדנאות ויש צורך בתגבור מערכת מיזוג האוויר אם יש כזו, או שאולי כלל אין כזו.
השכרת מזגן נייד במחירים אטרקטיביים ותחרותיים אפשרית במידה שאתם מבצעים מחקר אינטרנטי מקיף. חברת אל רם מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים ומספקת מזגנים שאפשר לשנע ולהציב בכל מקום שתרצו, כך שניתן לקיים כל אירוע כל מקום כמעט, גם בזמנים ובמקומות חמים במיוחד. אנו חיים בתקופה שמאפשרת את מה שלא התאפשר עד לפני כמה שנים ושכירת כמות מספיקה של אמצעי קירור ושילוב חכם שלהם בחלל מאפשר יצירה של טמפרטורה נוחה ולאפשר בכך את קיומה של הפעילות שאתם מעוניינים לקיים, בתנאים אופטימאליים. אם האירוע מתקיים בטבע אין שום בעיה לחבר את מערכת המיזוג לאוהל, לדוגמא, לגנרטור מתאים.
כדי לדעת כמה מזגנים תצטרכו והיכן יש להציב אותם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר כדאי להיעזר באנשי המקצוע של חברת אל-רם, שישמחו לייעץ לכם ולהתאים לכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר לצרכיכם.

 

כמה כוח יש למזגן שלך?

אם החלטתם לשכור מזגן נייד כדאי לכם לעשות "שיעורי בית" לפני שתבחרו את סוג המזגן כדי שתוכלו לבחור את המזגן הנכון בצורה מושכלת. ראשית כל, מזגנים ניידים תעשייתיים שונים מעט מהמזגנים הרגילים המוכרים לנו. כדי להבהיר יותר את הדברים, נדבר במונחים של כוחות סוס ויחידות של טון, ונערוך השוואה קטנה בין סוגי מזגנים שונים:
מזגן תעשייתי 2 טון שווה בערכו למזגן ביתי של 3 כוחות סוס. זהו מזגן המסוגל למזג חללים סגורים בגודל של 30 עד 40 מ"ר, עם תקרה בגובה של 3 מטר. מובן שמבנה עם תקרה נמוכה יותר יתקרר מהר יותר וטוב יותר. מזגן נייד להשכרה עם כוח של 2 טון יהיה מצוין למיזוג בתים או אולמות קטנים. מזגן כזה יכול להתחבר לשקע חד-פאזי ביתי ואינו מחייב שקע תלת-פאזי שהוא נפוץ הרבה פחות. בחללים גדולים יותר ניתן להשתמש במזגנים בעלי כוח כפול של 4 טון או יותר, אולם יש לוודא כי מותקן במקום שקע תלת-פאזי.

 

לאילו מטרות כדאי לשכור מזגן?

לא תמיד אנחנו צריכים מזגן באופן קבוע. לעיתים עלינו לארגן פעילויות ואירועים שדורשים מיזוג למשך תקופת הפעילות בלבד, וזה יכול להיות בין שעות בודדות למספר ימים או אפילו עבור קייטנה של חודש בחופש הגדול, ומובן שאין צורך לרכוש מזגן במיוחד בשביל זה. מזגנים להשכרה הם הפתרון הטוב ביורת עבור כל מי שזקוק למזגן באופן זמני. אם תשכילו לבחור בחברה מקצועית ואמינה כמו אלרם, שתאפשר לכם לבחור מבין מגוון רחב של מזגנים וגם תייעץ לכם בהתאם לאופי האירוע ומאפייני החלל בו יתקיים האירוע שלכם, תרוויחו אוויר לנשימה, פשוטו כמשמעו.

השכרת מזגן נייד נדרשת במקרים רבים ובעיקר כאשר מתקיימת התכנסות של אנשים רבים במקום שאינו ממוזג ובאקלים חם או חמים. מזגנים להשכרה קיימים במגוון של סוגים, עוצמות וגדלים, על-מנת שלכל אירוע שאתם מארגנים ניתן יהיה להתאים פתרון מיזוג. האמת היא שההחלטה האם להתקין או לא להתקין מזגן באירוע כזה יכולה לקבוע את רמת הנוחות וההנאה של המוזמנים ולא כדאי "לשחק" עם זה אלא לקבל החלטה נבונה.

אין מה להיבהל מכל הנושא של השכרת מזגנים ניידים, גם אם אינכם מומחים למיזוג אוויר או להפקת אירועים. בשביל זה אנחנו פה. חברת אל רם מעסיקה מומחים שידעו לנייד את המזגנים בקלות מהמחסנים למקום האירוע ולהפעיל אותם במוקדים שונים ובפיזור הנכון, על-מנת לקבל טמפרטורה מתאימה ומיזוג אוויר נעים לכלל המשתתפים.