04-8722448

מגדלי תאורה

בתקופה זו, עוד ועוד פרוייקטים ומיזמים חדשים צפים ועולים ועל כן מתגבר הצורך בתאורה גם בשעות החשיכה או במקומות מיוחדים בהם התאורה אינה מספקת. יספרו לכם מפיקי האירועים, בעלי מפעלי תעשייה, מגרשי ספורט, יזמים של עבודות בנייה ותשתית, ארגונים ארכיאולוגיים ועוד מגוון רחב של צרכנים שמוצאים במגדלי התאורה פתרון מושלם לצרכים שלהם, בין אם באופן קבוע ובין אם באופן זמני.
חברת אלרם גנרטורים הינה חברה ותיקה ומקצועית, המספקת מזה שנים ארוכות מערכות תאורה מתקדמות ופתרונות לכל פרוייקט ולכל משימה. מגדלי התאורה וכן עגלות התאורה שמספקת החברה מאפשרים לכסות שטחים עצומים ובו בזמן לספק תאורה קבועה, יציבה ועוצמתית לכל אורך הזמן הנדרש – וללא תקלות.

פתרונות תאורה הקיימים בחברת אלרם:

 

השכרת מגדלי תאורה:

 • מגדלי התאורה מספקים תאורה עוצמתית ויציבה, גם לפרויקטים ארוכי טווח ואף לשימוש קבוע. חברת אלרם מספקת תאורה לכל המגזרים – מוסדי, תעשייתי, עסקי ופרטי.
 • מגדלי התאורה המספקת חברת אלרם, מכסים טווח רחב של שטחים ומגיעים בגדלים שונים ועל כן מתאימים למגוון רחב של פרוייקטים, החל מאירועים פרטיים,אירועים של חברות הפקה שונות, ועד פרויקטים בענף התעשייה והבניה.
 • אספקת החשמל למגדל התאורה מבוצעת ע"י גנרטור המותאם לצרכי הפרויקט – על פי דרישה.

 

השכרת עגלות תאורה:

 • עגלות תאורה הינן קלות לניוד, ומבטיחות תאורה חזקה במיוחד ללא תלות בתשתית חשמל קיימת. ניתן להשכיר עגלות תאורה לטווח קצר, כגון תחליף נקודתי למקור אור או לטווח ארוך יותר.
 • ניתן להשתמש בעגלות התאורה עבור שלל מיזמי בנייה ועבודות תשתית וכן עבור כל פרויקט תעשייתי. עגלות התאורה מגיעות בגדלים שונים על פי צרכי הלקוח, והינן מתאימות לעבודות לילה, ובתנאים מסוימים יתאימו גם עבור עבודות תת קרקעיות.
 • אספקת החשמל לעגלת התאורה יכולה להתבצע ע"י גנרטור איכותי ועוצמתי המותאם לעבודות שטחים פתוחים – על פי דרישה.

 

מכירת עגלות תאורה:

 • יתרונן של עגלות תאורה הוא ביכולת לשנע אותן לכל מקום, ללא צורך בתשתית קיימת או נקודת חשמל קרובה.
 • עגלות תאורה מיועדות לשימוש ארוך טווח ולפרוייקטים גדולים הזקוקים לתאורה קבועה: עבודות הממוקמות רחוק מרשת חשמל, עבודה בשעות הלילה, או עבודה בעומק האדמה.
 • לעגלות התאורה יכולת לעבוד שעות ארוכות בעוצמה מאוד גבוהה וללא תקלות!

אלרם מציעה שירות הכולל:

 • בראש ובראשונה, לכל לקוח, ליווי צמוד והתאמה אישית לצרכיו. חברתנו בעלת ניסיון של 35 שנה בתחום מה שמבטיח שירות אמין ומקצועי.
 • מתן שירות טכני איכותי, העומד לרשות הלקוח בכל מקום בארץ ובכל שעה, על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים.
 • עבודות המבוצעות אך ורק בהתאם לתקן הישראלי לבטיחות.
 • בדיקת איכות המוצר טרם המכירה, וגם לאחר הרכישה, חברת אלרם מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי, המלווה אותן לשימוש נכון ויעיל במוצר.

 

שאלות ותשובות:

איך אדע אם מגדל תאורה/עגלת תאורה הוא הפתרון הנכון ביותר עבורי?
מגדלי תאורה יכולים לענות על מגוון רחב של צרכים, בין אם מדובר בהפקת אירועים בטבע, מגרשי ספורט, ואף מפעלים. תאורה קבועה אינה תמיד אופציה אפשרית שניתן לסמוך עליה ועל כן, השכרת מגדלי תאורה ועגלות תאורה, היא הפתרון הפופולארי ביותר כיום. צוות מקצועי ואמין של חברת אלרם ישמח לסייע בכל שאלה וימצא את הפתרון המתאים ביותר עבורך.

באילו מצבים עדיף לקנות עגלת תאורה מאשר להשכיר?
כאשר מדובר בשימוש חוזר במוצר, או בשימוש קבוע.
במצב כזה, יש לערוך חישוב של סכום ההשכרה בהתאם למספר השימושים וטווח ההשכרה, ולבדוק האם משתלם יותר לרכוש עגלה.
כמובן שכאשר מדובר בשימוש חד פעמי, משתלם יותר לשכור עגלת תאורה כיוון שעלות ההשכרה הינה קטנה יותר במצבים כאלו.

אני חושש שיש לי תקלה במוצר. לאן עלי לפנות?
לחברת אלרם מוקד תקלות ושירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן לקבל שירות טכני איכותי, העומד לרשות הלקוח בכל מקום בארץ ובכל שעה, על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים.

היכן נמצא מרכז האספקה, וכיצד יסופק המוצר?
מרכז האספקה הארצי שלנו, המשתרע על שטח של שבעה דונם, נמצא במפרץ חיפה ובו אולם תצוגה רחב ומלאי שלם של כלל המוצרים וחלקי חילוף.
חברת אלרם גנרטורים בעלת צי כלי רכב מיוחדים ומשאיות שמאפשרים העברה והובלה של כל מוצר בפריסה ארצית ובתפוצה מיידית.