04-8722448

השכרת גנרטורים לקבלני בנייה, קבלני שטח ועפר

צי הגנרטורים של חברת אלרם משמש גם קבלני בנייה ויזמים בענף הנדל"ן. הגנרטורים מיועדים לשימוש בפרויקטים שונים אשר נעשים הרחק מרשת החשמל הארצית, כתגבור לתשתית הקיימת או כיחידות לאספקת חשמל נקודתי.

הגנרטורים של אלרם מגיעים בטווח הספקים גבוה, כך שיש ביכולתם לספק חשמל קבוע, ללא תקלות, גם למתחם הבנייה כולו. כמו כן, הם מסוגלים לספק חשמל גם למכונות כבדות אשר זקוקות למתח חשמל גבוה לטווח ארוך.

השימוש בגנרטורים בענף הנדל"ן מצוין במקרים של בנייה במקומות מרוחקים או כאלו שטרם חוברו לתשתית החשמל הארצית, כמו בשכונות חדשות, במבנים בודדים או ביישובים אשר נמצאים בשלבי הקמה.

 

קבלני שטח ועפר

חברת אלרם מתחזקת מערך השכרת גנרטורים שנותן מענה מלא ללא פשרות גם לסוגי עבודות תובעניות במיוחד מבחינת צריכת החשמל ותנאי השטח, כולל עבודות עפר, תשתית ושטח. אנשי החברה יספקו ללקוח, בהתאם לאופי הפרויקט, גנרטור שיבטיח עבודה רצופה וללא תקלות, גם בנקודות מרוחקות ובפרויקטים מבודדים. בנוסף, אלרם תדאג לפקח על הגנרטור המסופק, בכל עת.

אנשי אלרם יבחנו מראש ומקרוב את מטרות הפרויקט והצרכים הנדרשים בכל שלב ושלב, ובהתאם לכך ימליצו איזה גנרטור יהיה המתאים ביותר לספק את צרכי הלקוח. גנרטור כזה יוכל לעמוד לרשות הלקוח לכל זמן שיידרש, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בארוכה.

גם כשמדובר בקידוחי עומק, שאיבות מים, חפירות, ריתוכים ועוד – הגנרטורים של אלרם יהיו שם, ולצידם אנשי המקצועי של החברה. אלו ידאגו לאספקת סולר קבועה עבור הגנרטור, הובלתו עד לנקודה המבוקשת ואיסופו בתום הפרויקט וכמובן ישגיחו כל העת על ביצועיו, במטרה למנוע תקלות באספקת החשמל.

בנוסף לאלו, אלרם מספקת גם עגלות תאורה בעוצמות גבוהות, אשר יכולות לשמש פרויקטים שנעשים בשעות החושך או באתרים בעומק האדמה, אליהם השמש אינה מגיעה. הצוות המקצועי, הציוד האיכותי והליווי הקרוב יבטיחו פרויקט שיוכל להתנהל מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, ללא כל תקלה באספקת החשמל.

אלרם מספקת גנרטורים לקבלני עפר ותשתיות באופן קבוע ולאורך השנים למדה את התחום לעומקו, מה שמסייע לה לקצר משמעותית תהליכים ולהבטיח ללקוח אספקה של הגנרטור המתאים לו, במהירות הגבוהה ביותר. אנו מאמינים כי יחד עם השירות האיכותי, כל לקוח יוכל ליהנות מאספקת חשמל קבועה ללא תקלות, בכל מקום שיבחר ולכל צורך.