04-8722448

השכרת יחידות מיזוג נקודתי

ישנם אזורים בהם לא ניתן לשהות בחלל ללא מיזוג, בין אם מדובר בחלל בו נמצאים עובדים ולקוחות ובין אם לצרכי קירור, חימום או שמירה על טמפרטורה קבועה בשל קיומו של ציוד רגיש. ברוב המקרים יעדיפו רבים להתקין מערכת מיזוג לטווח ארוך, אך ישנם מקרים בהם יש צורך לשימוש במערכות קירור נקודתיות (הפקות אירועים, חדרי קירור, תעשייה, חקלאות, פרויקטים ניידים וכו׳),  במקרים אלו בוחרים רבים בהשכרת יחידות מיזוג נקודתי, הן בשל נוחות וגמישות השימוש והן בשל החיסכון הכספי.

חברת אלרם גנרטורים מספקת ללקוחותיה יחידות אשר מיועדות למיזוג נקודתי בחללים קטנים וספציפיים.  מערכות ייחודיות אלו מאפשרות מיזוג של חלל נבחר, בין אם מדובר בחלל גדול ובין אם מדובר בחלל סגור הממוקם בשטח פתוח.

מערכות מסוג זה מסוגלות ליצור בחלל המבוקש תנאי אקלים מושלמים, ללא תלות במצב החלל – ממש כמו מזגן סטנדרטי המותקן בדירה קיימת או במבנה משרדי קלאסי. המערכות הנקודתיות שמספקת אלרם מגיעות בגדלים של עד 5 טון קירור, דבר אשר מבטיח מענה מלא גם בחללים מרווחים יחסית.

מערכות אלו מספקת אלרם גנרטורים לכל מקום ובכל זמן . צוות אלרם יעמדו לרשותכם בכל עת וייתנו מענה מידי לכל תקלה.

יחידת מיזוג נקודתית

 סוגי המערכות הקיימות בחברת אלרם:

 • השכרת מזגנים בתפוקות של 5 טון קרור- 80. טון קרור ביח' אחת
 • השכרת צ'ילרים בתפוקות של 12 טון קרור – 200. טון קרור ביח' אחת
 • מיזוג נקודתי 5 טון קרור- 5 טון קרור.
 • יחידות טיפול אוויר 1,000CFM-36,000CFM.

אלרם מציעה שירות מיזוג אוויר הכולל:

 • מיזוג ומזגנים ניידים למגזר הפרטי, התעשייתי והמוסדי
 • מערכות ניידות ושקטות במיוחד
 • רכיבים גמישים וקלים לחיבור, שמאפשרים התאמה לאופי החלל אשר זקוק לאוורור וקירור
 • חסכוניות באנרגיה ואמינות בצורה בלתי רגילה
 • שירותי תחזוקה שוטפים למזגן נייד, צ'ילר וכו'
 • מלאי רחב ומגוון של חלקי חילוף
 • התאמה אישית על פי צרכי הלקוח
 

שאלות ותשובות

מזגן נייד הוא מזגן שאפשר להעביר ממקום אחד לאחר. המזגן הנייד כולל חיבור לשקע חשמלי וצינור חיצוני לפליטת המים במהלך פעולתו שניתן להפנות דרך החלון אל מחוץ לחדר, או להניחו מעל דלי לאיסוף המים.

מזגנים ניידים מהווים פתרון נהדר לקירור מבנים קבועים כמו מפעלים ,משרדים או לקירור של מתחמים שונים כגון אוהלים או מבנים ארעיים אחרים. כמו כן מבנים בהם מתקיימים כנסים, ירידים, ועידות או סדנאות בהם יש צורך במיזוג אוויר או בתגבור מערכת מיזוג האוויר הקיימת.

חברת אלרם מתמחה בהשכרת מזגנים ומספקת מזגנים אותם ניתן לשנע ולהציב על פי בקשת הלקוח. בעקבות כך ניתן לקיים כל אירוע בכל מקום כמעט, גם בזמנים ובמקומות חמים במיוחד.

כדי לדעת כמה מזגנים תצטרכו והיכן יש להציב אותם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר צוות מקצועי של אלרם גנרטורים  ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר.

מאמרים

גנרטור תעשייתי דומה בפעולתו לגנרטור ביתי, אולם מכוון להיקף עבודה רחב וגדול בהרבה, שלו נזקקים מפעלים תעשייתיים, בתי חולים, אתרי בנייה, חברות היי טק וכדו'.
הגנרטורים משתמשים באנרגיה המכנית של המנוע שלהם כדי לייצר חשמל ואף מנצלים את חוק האלקטרומגנטיות של פרדיי. מה כל זה אומר? – על כך תוכלו לקרוא בכתבה זו.
כל מה שצריך לדעת על גנרטור חירום של אלרם, תחזוקתו והפעלתו – במאמר שלפניכם.
כל מה שרציתם לדעת על רכישת גנרטור יד 2, מה בודקים לפני רכישה ומהם היתרונות.
הגנרטור, הינו כלי יעיל כפתרון לאספקת חשמל, אבל חשוב לזכור שכיוון שהוא מעביר חשמל – הוא עלול להיות מסוכן באותה המידה בה הוא יעיל. לכן, חשוב לשמור על כללי הבטיחות
תפקיד המאמר שלפניכם הוא לספק טיפים חשובים לתחזוקת גנרטורים. כמו מכוניות, מכשירי אלקטרוניקה ואפילו הגוף שלנו, גם הגנרטור זקוק לתחזוקה שוטפת כדי לתפקד כראוי.