04-8722448

השכרת יחידת טיפול אוויר

עבודה במעבדה, חדר ניתוח או כל חלל בו יש צורך בבקרת אקלים ואספקת אוויר נקי מזיהומים מצריכה פתרון לטיפול אוויר. כיום מהוות יחידות טיפול באוויר פתרון הנדסי מתקדם לצרכים אלו של ניקוי, סינון ובקרת אקלים. יחידות אלה מסוגלות להתאים לכל רמת לחות ולכל טמפרטורה ותוכננו בהתאמה למערכות הקיימות בתעשייה על מנת להפכן לנגישות ופשוטות לכל שימוש ולכל תפוקה נדרשת.

חברת אלרם גנרטורים משכירה ללקוחותיה יחידות טיפול אוויר עוצמתיות ויעילות, אשר מיועדות לספק אוויר נקי וצלול לחללים ספציפיים. יחידות אלו ניתנות להשכרה לטווח קצר או ארוך, כולל אספקה מידית במקרים דחופים.

יחידות טיפול האוויר מבית אלרם מבטיחות ללקוח חלל ובו אוויר נקי בלבד, ללא גורמים מזהמים. היחידות הללו משמשות לרוב חברות מתחום תעשיות העל (היי-טק) והתעשייה הנקייה (קלינטק), וכמובן גופים מעולם הרפואה: חברות תרופות, מעבדות שונות, חדרי ניתוח בבתי חולים ועוד.

יחידות טיפול האוויר של אלרם פועלות בהספקים גבוהים ומציעות שימוש יעיל באוויר החוזר, להבטחת חלל נקי וצלול כל העת. צוות החברה יעמדו לרשות הלקוח בכל עניין, במטרה לדאוג לרמה מספקת של אוויר 'מטופל', על פי הדרישות והתקנים המחמירים ביותר.

ניתן להשכיר יחידות טיפול אוויר באלרם הן עבור צרכים נקודתיים, כולל לימים או שעות סופרות, והן עבור מקרים בהם היחידה תשמש את הלקוח למשך כמה חודשים רצופים. האמינות הגבוהה של היחידות והאיכות הגבוהה של האוויר שהן מפיקות יישמרו לאורך כל תקופת ההשכרה.

 סוגי המערכות הקיימות בחברת אלרם:

 • השכרת מזגנים בתפוקות של 5 טון קרור- 80. טון קרור ביח' אחת
 • השכרת צ'ילרים בתפוקות של 12 טון קרור – 200. טון קרור ביח' אחת
 • מיזוג נקודתי 5 טון קרור- 5 טון קרור.
 • יחידות טיפול אוויר 1,000CFM-36,000CFM.

אלרם מציעה שירות מיזוג אוויר הכולל:

 • מיזוג ומזגנים ניידים למגזר הפרטי, התעשייתי והמוסדי
 • מערכות ניידות ושקטות במיוחד
 • רכיבים גמישים וקלים לחיבור, שמאפשרים התאמה לאופי החלל אשר זקוק לאוורור וקירור
 • חסכוניות באנרגיה ואמינות בצורה בלתי רגילה
 • שירותי תחזוקה שוטפים למזגן נייד, צ'ילר וכו'
 • מלאי רחב ומגוון של חלקי חילוף
 • התאמה אישית על פי צרכי הלקוח
 

שאלות ותשובות

מזגן נייד הוא מזגן שאפשר להעביר ממקום אחד לאחר. המזגן הנייד כולל חיבור לשקע חשמלי וצינור חיצוני לפליטת המים במהלך פעולתו שניתן להפנות דרך החלון אל מחוץ לחדר, או להניחו מעל דלי לאיסוף המים.

מזגנים ניידים מהווים פתרון נהדר לקירור מבנים קבועים כמו מפעלים ,משרדים או לקירור של מתחמים שונים כגון אוהלים או מבנים ארעיים אחרים. כמו כן מבנים בהם מתקיימים כנסים, ירידים, ועידות או סדנאות בהם יש צורך במיזוג אוויר או בתגבור מערכת מיזוג האוויר הקיימת.

חברת אלרם מתמחה בהשכרת מזגנים ומספקת מזגנים אותם ניתן לשנע ולהציב על פי בקשת הלקוח. בעקבות כך ניתן לקיים כל אירוע בכל מקום כמעט, גם בזמנים ובמקומות חמים במיוחד.

כדי לדעת כמה מזגנים תצטרכו והיכן יש להציב אותם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר צוות מקצועי של אלרם גנרטורים  ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר.

מאמרים

גנרטור תעשייתי דומה בפעולתו לגנרטור ביתי, אולם מכוון להיקף עבודה רחב וגדול בהרבה, שלו נזקקים מפעלים תעשייתיים, בתי חולים, אתרי בנייה, חברות היי טק וכדו'.
הגנרטורים משתמשים באנרגיה המכנית של המנוע שלהם כדי לייצר חשמל ואף מנצלים את חוק האלקטרומגנטיות של פרדיי. מה כל זה אומר? – על כך תוכלו לקרוא בכתבה זו.
כל מה שצריך לדעת על גנרטור חירום של אלרם, תחזוקתו והפעלתו – במאמר שלפניכם.
כל מה שרציתם לדעת על רכישת גנרטור יד 2, מה בודקים לפני רכישה ומהם היתרונות.
הגנרטור, הינו כלי יעיל כפתרון לאספקת חשמל, אבל חשוב לזכור שכיוון שהוא מעביר חשמל – הוא עלול להיות מסוכן באותה המידה בה הוא יעיל. לכן, חשוב לשמור על כללי הבטיחות
תפקיד המאמר שלפניכם הוא לספק טיפים חשובים לתחזוקת גנרטורים. כמו מכוניות, מכשירי אלקטרוניקה ואפילו הגוף שלנו, גם הגנרטור זקוק לתחזוקה שוטפת כדי לתפקד כראוי.