04-8722448

השכרת צ׳ילרים – מיזוג אוויר תעשייתי

מהם צ'ילרים?

מקור השם במילה "CHILL" באנגלית – צינון . צ'ילר הוא מערכת קירור מבוססת מים.

בניגוד למערכות הקירור המבוססות על אוויר (כמו רוב המזגנים הביתיים), הצ'ילר משתמש בגז כדי לקרר מים ולהעביר אוויר קר דרך המים, ובכך גורם לקירור ולייבוש שלו.

ישנם מבנים גדולים (בתי חולים או בתי מלון לדוגמא) אשר קיימים בהם חדרים רבים המכילים ציוד רגיש או מערכות מחשב אשר חייבות בקירור. התקנת מערכת מיזוג אוויר בכל חדר הנה הוצאה כלכלית גדולה והדבר כרוך בעבודת התקנה רבה ומסובכת. בנוסף ישנה התעסקות רבה בעבודת תחזוקה ובבקרה שוטפת של המערכות. מסיבה זו מעדיפים גופים רבים בתעשייה לבחור בפתרון קירור מסוג אחר – השכרת צ׳ילרים או במינוח טכני- מיזוג אוויר תעשייתי.

צ'ילר תעשייתי הוא בעצם מערכת קירור תעשייתית סגורה, אשר מקררת את המים הנמצאים בה ובאמצעות צינורות ומשאבות מתאימות מועברת לכל חלקי המבנה הזקוקים לקירור. בציוד קירור שכזה צינון המים נעשה על ידי שימוש בגז קר אשר אינו מתערבב או נוגע במים.

צ'ילר

 סוגי המערכות הקיימות בחברת אלרם:

 • השכרת מזגנים בתפוקות של 5 טון קרור- 80. טון קרור ביח' אחת
 • השכרת צ'ילרים בתפוקות של 12 טון קרור – 200. טון קרור ביח' אחת
 • מיזוג נקודתי 5 טון קרור- 5 טון קרור.
 • יחידות טיפול אוויר 1,000CFM-36,000CFM.

אלרם מציעה שירות מיזוג אוויר הכולל:

 • מיזוג ומזגנים ניידים למגזר הפרטי, התעשייתי והמוסדי
 • מערכות ניידות ושקטות במיוחד
 • רכיבים גמישים וקלים לחיבור, שמאפשרים התאמה לאופי החלל אשר זקוק לאוורור וקירור
 • חסכוניות באנרגיה ואמינות בצורה בלתי רגילה
 • שירותי תחזוקה שוטפים למזגן נייד, צ'ילר וכו'
 • מלאי רחב ומגוון של חלקי חילוף
 • התאמה אישית על פי צרכי הלקוח
 

שאלות ותשובות

מזגן נייד הוא מזגן שאפשר להעביר ממקום אחד לאחר. המזגן הנייד כולל חיבור לשקע חשמלי וצינור חיצוני לפליטת המים במהלך פעולתו שניתן להפנות דרך החלון אל מחוץ לחדר, או להניחו מעל דלי לאיסוף המים.

מזגנים ניידים מהווים פתרון נהדר לקירור מבנים קבועים כמו מפעלים ,משרדים או לקירור של מתחמים שונים כגון אוהלים או מבנים ארעיים אחרים. כמו כן מבנים בהם מתקיימים כנסים, ירידים, ועידות או סדנאות בהם יש צורך במיזוג אוויר או בתגבור מערכת מיזוג האוויר הקיימת.

חברת אלרם מתמחה בהשכרת מזגנים ומספקת מזגנים אותם ניתן לשנע ולהציב על פי בקשת הלקוח. בעקבות כך ניתן לקיים כל אירוע בכל מקום כמעט, גם בזמנים ובמקומות חמים במיוחד.

כדי לדעת כמה מזגנים תצטרכו והיכן יש להציב אותם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר צוות מקצועי של אלרם גנרטורים  ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר.

מאמרים

גנרטור תעשייתי דומה בפעולתו לגנרטור ביתי, אולם מכוון להיקף עבודה רחב וגדול בהרבה, שלו נזקקים מפעלים תעשייתיים, בתי חולים, אתרי בנייה, חברות היי טק וכדו'.
הגנרטורים משתמשים באנרגיה המכנית של המנוע שלהם כדי לייצר חשמל ואף מנצלים את חוק האלקטרומגנטיות של פרדיי. מה כל זה אומר? – על כך תוכלו לקרוא בכתבה זו.
כל מה שצריך לדעת על גנרטור חירום של אלרם, תחזוקתו והפעלתו – במאמר שלפניכם.
כל מה שרציתם לדעת על רכישת גנרטור יד 2, מה בודקים לפני רכישה ומהם היתרונות.
הגנרטור, הינו כלי יעיל כפתרון לאספקת חשמל, אבל חשוב לזכור שכיוון שהוא מעביר חשמל – הוא עלול להיות מסוכן באותה המידה בה הוא יעיל. לכן, חשוב לשמור על כללי הבטיחות
תפקיד המאמר שלפניכם הוא לספק טיפים חשובים לתחזוקת גנרטורים. כמו מכוניות, מכשירי אלקטרוניקה ואפילו הגוף שלנו, גם הגנרטור זקוק לתחזוקה שוטפת כדי לתפקד כראוי.