04-8722448

גנרטורים למכירה

חברת אלרם הוקמה ב 1979 ובעלת ניסיון עשיר ומוכח של 44 שנה.
אלרם מוכרת ומספקת מאות דיזל גנרטורים בשנה בהספקים שונים.

החברה הינה יבואן רשמי של החברות המובילות הבאות(OEM) :

יתרונות ברכישת גנרטור מחברת אלרם

  • מנועים ברמה הגבוהה ביותר – באלרם גנרטורים לא מתפשרים על איכות המוצרים ולכן מנועי הגנרטורים בחברתנו בעלי שם עולמי מתורת חוץ , ביניהם CUMMINS, PERKINS, DEUTZ, MITSUBISHI JOHNDEE
  • מחוללים ברמה הגבוה ביותר – תוצרת LEROY SOMMER,MECALTE,STAMFORD
  • ניסיון – חברת אלרם גנרטורים בעלת ניסיון עשיר של אלפי התקנות ואספקת גנרטורים לשביעות רצון הלקוחות . כמו כן , אלרם גנרטורים מבצעת תכנון וביצוע התקנות גנרטורים בחדרים אקוסטיים .
  • מלאי – ברשות אלרם גנרטורים קטלוג עשיר של כ-350 גנרטורים למכירה ממלאי מגוון ורחב של גנרטורים בהספקים שונים החל מ-20 KVA ועד ל 2000 KVA .
  • שירות – כחלק מחבילת השרות מספקת אלרם גנרטורים תחזוקה שוטפת ויסודית בכל עת ובפריסה ארצית למוצריה .
  • התאמת גנרטור לצרכי הלקוח – אלרם גנרטורים תבנה עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר על פי בקשתכם .
  • תכנון ובניית חדרים אקוסטים- מחלקת ההנדסה באלרם

 

 מתעניינים ברכישת גנרטור ? השאירו פרטים ונסייע לכם לרכוש את הגנרטור המותאם ביותר עבורכם  

סוגי גנרטורים למכירה

גנרטור מושתק

הרעש הסביבתי שמפיקים הגנרטורים הסטנדרטיים אינו מתאים למקומות ציבוריים כמו מרכזי קניות או קניונים ועשויים ליצור מטרד של ממש גם באירועים פרטיים במקומות פתוחים. כך נכון גם לגבי אזורי מגורים ובניינים משותפים.

כאשר מתעורר צורך ביחידה שתספק חשמל בעוצמה קבועה, מבלי ליצור מטרד סביבת. גנרטור מושתק הינו הפתרון המתאים , הוא יבטיח שקט מופתי לכל אורך פעולתו, כך שאספקת החשמל המבוקשת תתבצע ללא תקלות ומבלי שתורגש, בכל מקום.

בבעלות אלרם גנרטורים  מלאי מגוון של גנרטורים מושתקים במגוון רחב של הספקים . גנרטורים אלו מציעים פעולה שקטה ואיכותית, ומסייעים במניעת רעש סביבתי לעומת גנרטורים רגילים .

גנרטורים אלו מיועדים לעבודה בכל מקום הומה אדם או ציבורי, החל בצומת מרומזר, דרך בניין משרדים ועד בית חולים. כל גנרטור הנמכר על ידי החברה יזכה כמובן לתחזוקה וליווי צמוד מטעם אנשינו.

גנרטור נייד

חברת אלרם בעלת מלאי עשיר של גנרטורים ניידים, קלים לשינוע אשר מגיעים בהספקים גבוהים יחסית ומעניקים מענה מתאים לצריכת חשמל גבוה אף לזמן ממושך .
חלק גדול מהגנרטורים הניידים של חברת אלרם הינם גנרטורים מושתקים, כך שניתן להציב אותם וליהנות מאספקת חשמל יציבה, ללא רעשי רקע מטרידים.

צוות החברה המקצועי של אלרם גנרטורים יספק ללקוח את הגנרטור הנייד שיתאים לצרכיו, וילווה אותו מבחינה מקצועית לאורך כל הדרך. לצד שלל גנרטורים ניידים למכירה באיכות הגבוהה ביותר, תמצאו גם שלל אביזרים משלימים להפעלה קלה ומדויקת.

גנרטור חירום

גנרטור חירום הינו כלי חיוני שמספק חשמל במקרים של תקלה כלשהי במערכת שמספקת את החשמל בשגרה.

באמצעות גנרטור חירום ניתן להמשיך ולהשתמש במוצרים חשמליים  ואף לשמור על מוצרים רגישים כגון מערכות מידע או מכשירי רפואה. בנוסף, גנרטור חירום יכול לסייע במקרים של משברים טבעיים כגון סערות , תקלות בתשתיות או במקרי חירום בטחוניים.

גנרטור גם עשוי להיות חיוני במקום של פערי חשמל קבועים או במקרים בהם נדרש כוח חשמלי נוסף .

אלרם גנרטורים מציעה אפשרות לרכישת גנרטור חירום איכותי בעל מנוע ברמה הגבוהה ביותר  אשר יבטיח יציבות וביטחון במצבי חירום ויבטיח כי ניתן לשמור על זרימת חשמל באופן רציף במקומות בהם יש צפי לשיבושים בחשמל או במקומות בהם זרימת החשמל הינה קריטית .

 

תכנון ובניית חדרים אקוסטים

מחלקת ההנדסה בחברתנו בעלת ניסיון עשיר בתכנון והקמה של חדרים אקוסטיים במקרים בהם ישנה דרישה כי הגנרטור צריך להיות מותקן בתוך מבנה , לרבות תכנון כניסה ויציאת אוויר ומהלך צנרת פליטה .

 

 

 

 

  

גנרטורים לאירועים

מאמרים

גנרטור תעשייתי דומה בפעולתו לגנרטור ביתי, אולם מכוון להיקף עבודה רחב וגדול בהרבה, שלו נזקקים מפעלים תעשייתיים, בתי חולים, אתרי בנייה, חברות היי טק וכדו'.
הגנרטורים משתמשים באנרגיה המכנית של המנוע שלהם כדי לייצר חשמל ואף מנצלים את חוק האלקטרומגנטיות של פרדיי. מה כל זה אומר? – על כך תוכלו לקרוא בכתבה זו.
כל מה שצריך לדעת על גנרטור חירום של אלרם, תחזוקתו והפעלתו – במאמר שלפניכם.
כל מה שרציתם לדעת על רכישת גנרטור יד 2, מה בודקים לפני רכישה ומהם היתרונות.
הגנרטור, הינו כלי יעיל כפתרון לאספקת חשמל, אבל חשוב לזכור שכיוון שהוא מעביר חשמל – הוא עלול להיות מסוכן באותה המידה בה הוא יעיל. לכן, חשוב לשמור על כללי הבטיחות
תפקיד המאמר שלפניכם הוא לספק טיפים חשובים לתחזוקת גנרטורים. כמו מכוניות, מכשירי אלקטרוניקה ואפילו הגוף שלנו, גם הגנרטור זקוק לתחזוקה שוטפת כדי לתפקד כראוי.