04-8722448

גנרטורים להשכרה

.חברת אלרם מעניקה שירותי השכרת גנרטורים איכותיים ומתקדמים לרשות לקוחותיה צי מודרני ורחב היקף של גנרטורים להשכרה,
צי ההשכרה כולל מאות יחידות בהספקים שונים גנרטורים אלו משמשים מפעלים תעשייתיים, מוסדות וארגונים, חברות בנייה ותשתית ושלל גורמים בקהילה העסקית. הגנרטורים של אלרם מיוצרים על ידי מיטב היצרנים בעולם הם נבחנים בקפידה על ידי צוות העובדים המנוסה שלה, במטרה לספק לכל לקוח גנרטור שיעמוד במבחן התוצאה ויספק את האנרגיה הדרושה, במידה הדרושה ובטווח הזמן הרצוי.

סוגי גנרטורים להשכרה:

גנרטורים להשכרה
יתרונות ויכולות החברה:

אנו מעניקים אפשרות של השכרת גנרטור חסכוני עם צריכת סולר נמוכה.

החברה מחזיקה בצי גנרטורים מודרני, אשר מונה כ-500 גנרטורים להשכרה כשכולם מדגמים חדישים
ובמגוון הספקים רחב כל הגנרטורים מבוקרי מחשב ומצטיינים בתצרוכת סולר נמוכה ובפליטת גזים רעילים נמוכה משמעותית ביחס לגנרטורים אחרים הקיימים בשוק.

ניהול צי הגנרטורים בשליטה וניטור מרחוק – בכל גנרטור של החברה מותקנת מערכת בקרה חכמה, אשר פועלת באמצעות תקשורת כך, טכנאי אלרם יכולים לדעת הכל על מצב הגנרטור, גם מבלי להיות במקום מערכת זו משדרת למרחוק נתונים כגון חום מנוע, שעות עבודה, עומס עבודה ועוד – מה שמאפשר לטכנאי החברה לנהל טוב יותר את צי ההשכרה ואף להתריע ללקוח על תקלה צפויה.

שירות ללא תחרות – חברת אלרם הציבה, מרגע היווסדה ועד היום, סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הקשור לשירותי השכרת גנרטור אשר ניתן ללקוח

חשוב לנו לספק ללקוח את הגנרטור המבוקש, אך חשוב עוד יותר כי השירות שאנו מספקים הוא שיהווה את ההבדל בינינו לבין החברות האחרות המערך כולל מגוון שירותים בפריסה ארצית.

השירותים שלנו בתחום:

חבילת ההשכרה של אלרם כוללת:

חבילת ההשכרה של אלרם- השכרת גנרטורים
מאמרים
מזגנים ניידים הם פתרון מעולה לעסקים שזקוקים לאמצעי קירור לחללים הדורשים קירור. מזגנים אלו מושלמים עבור עסקים בזכות הניידות, עלות חסכונית ונוחות השימוש בהם.
גנרטורים מושתקים - המהפכה הירוקה והשקטה של אספקת חשמל. גנרטורים חסכוניים ואקולוגיים עם טכנולוגיית הפחתת רעשים, המאפשרים אספקת חשמל רציפה ושקטה
גנרטור תעשייתי דומה בפעולתו לגנרטור ביתי, אולם מכוון להיקף עבודה רחב וגדול בהרבה, שלו נזקקים מפעלים תעשייתיים, בתי חולים, אתרי בנייה, חברות היי טק וכדו'.
הגנרטורים משתמשים באנרגיה המכנית של המנוע שלהם כדי לייצר חשמל ואף מנצלים את חוק האלקטרומגנטיות של פרדיי. מה כל זה אומר? – על כך תוכלו לקרוא בכתבה זו.
כל מה שצריך לדעת על גנרטור חירום של אלרם, תחזוקתו והפעלתו – במאמר שלפניכם.
כל מה שרציתם לדעת על רכישת גנרטור יד 2, מה בודקים לפני רכישה ומהם היתרונות.